Çfarë ndodhi? Julian Deda shpërthen në lot… (VIDEO)

Pasditen e djeshme, banorët “Big Brother Vip”, janë emocionuar dhe surprizuar nga i pari tek i fundit nga ndjekësit dhe jo vetëm. Mes mesazheve të shumtë, një prej tyre ka ardhur edhe për aktorin e humorit Julian Deda.

Një mesazh që ka përlotur Julin, pasi e krahasuan me babain e ndjerë, Zefin.

“O Jul të përshendes je shumë njeri i mirë me zemër të madhe. I ke ngjarë të madhit Zef Deda të cilin e kam pas idhull. U prehtë në paqe”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 15.04.2024 15:12