Çfarë ndodhi? Bora Zemani mungon në programin “Për’puthen”

Mbrëmjen e sotme, moderatorja Bora Zemani ka munguar në  programin “Për’puthen” që ajo drejton.

Shkak është bërë një problem shëndetësor i moderatores, dhe këtë e ka konfirmuar konkurrentja Ana Lleshi e cila ka marrë në dorë drejtimin e programit përkohësisht.

Kujtojmë se disa javë më parë, Bora pati një ndërhyrje kirurgjikale dhe gjendja e saj shëndetësore nuk ka qenë dhe aq e mirë. Por së fundi ajo është dukur shumë në formë, madje dhe organizoi një festë të madhe për ditëlindjen e saj.

Nuk përjashtohet mundësia që ajo të jetë infektuar me Covid-19./albeu.com

Shtuar 27.01.2022 20:05