Çfarë efekti ka vaksina “Covid-19”? Jua tregon Mariah Carey qartë fare (VIDEO)

Mariah Carey është gati t’i rikthehet këngës! Sidomos pas dozës së parë të vaksinës ‘Covid-19’. Fituesja e 5 çmimeve ‘Grammy’ ndau me ndjekësit e saj në fundjavë momentet kur u vaksinuar, teksa tregonte dhe efektet e saj duke shkruar: “Efekti anësor i vaksinës: G6”.

Mariah ndau gjithashtu disa momente pranë dy fëmijëve të saj, duke larë duart e duke inkurajuar gjithë ndjekësit të qëndrojnë të fortë përballë kësaj situate pasi betejat më të vështira do t’i kalojnë bashkë. Carey ka lënë të kuptohet se është gati të sjellë projekte të reja pasi ndihet shumë energjike, ndaj fansave u duhet të presin edhe shumë pak

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey)


Shtuar 5.04.2021 15:50