Çfarë do të ndodhë nesër në Big Brother VIP?

Big Brother VIP”, është tashmë gati për finale dhe banoret veçse kanë nisur betejat me njëri-tjetrin.

Nesër situata do jetë më e agravuar sepse tre nga banorët e nominuar, që janë Donald, Beatrix dhe Einxhel pritet ta lënë shtëpinë e që secili është aluduar se do e prek finalen.

Megjithatë, nuk dihet se çka do të ndodhë nesër.

Theksojmë se, nominimi i treshes Einxhel, Donald dhe Beatrix ka shkaktuar tensione brenda shtëpisë e kjo u dallua shumë lehtë pas zinxhirit të nominimeve të martën.

Të premten do të mund të ndjekim edhe përballjet mes banorëve pak para finales.

 

Shtuar 20.01.2022 18:23