“Çfarë b*shtre”, Noizy dhe Stresi bashkohen kundër Megi Pojanit, thirrja e reperëve

Një video e Megi Pojanit ka bërë xhiron e rrjetit orët e fundit. Megi shfaqet në varreza, konkretisht në varrin e stërgjyses së saj, ku duke kërcyer e bërë gallatë i tregon asaj se stërmbesa e saj është e famshme.

Reagimet e shumta nisën menjëherë, por një reagim ka ardhur së fundmi edhe nga Noizy i cili pasi ka mbaruar me ofendimet për të, ka nisur edhe një “fushtaë” për tq gjithë që të mos e ndjekin më moderatoren.

Kësaj nisme i është bashkuar edhe Stresi i cili me anë të një komenti tregn mbështjetjen për Noizyn kundër Megi Pojanit.


Shtuar 24.04.2023 14:59