“Celebron” në martesë këngëtarin me ish-missin, Egla: Do ti Sara të martohesh me Bardhin

Sara dhe Bardhi kaluan ditën e sotme disa çaste në vaskë, ndërsa banorët e tjerë u kujdesën për ta duke ‘zbukuruar’ ambientin dhe duke i shërbyer verë.

Madje Egla ka ‘celebruar martesën’ mes çiftit, e finalizuar me një puthje.

“Do ti Sara të martohesh me Bardhin, ta nderosh ta respektosh në të mirë e në të keq derisa vdekja të ju ndajë. A do ti Bardhi ta marrësh Sarën për grua në të mirë e në te keq derisa vdekja t’ju ndajë. Mund ta puthësh nusen”-tha Egla, ndërsa përgjigjja e çiftit ishte “Po”.

Sara është një prej konkurrenteve që është në nominim sonte dhe tha se po kalon më shumë kohë me Bardhin sepse ndihet e rrezikuar. Madje i la edhe ‘porosi’ sesi të sillej.


Shtuar 27.02.2024 20:49