Buza vesh më vesh, Nevina Shtylla shfaqet krah Capital T

Nëse ju themi “Capital T dhe Nevina Shtylla”, mund të konfuzoheni pak pasi janë dy emra që nuk i kemi parë bashkë. Reperi ka një karrierë të suksesshme në fushën e tij, e po ashtu moderatorja në ekran, por asnjëherë nuk kanë qenë pjesë e një projekti të përbashkët televiziv apo muzikor. Sot, artisti dhe prezantuesja bukuroshe na kanë treguar se po “kurdisin” diçka.

Dyshja ka ngritur dyshimet me fotot e publikuara krah njëri-tjetrit në Instagram në llogaritë e secilit me përshkrimin “buzëqeshje”. Gjëja e parë që na shkon në mend është se Nevina, e cila në moshën 16-vjeçare është shpallur edhe “Miss Shqipëria”, mund të jetë protagoniste në klipin e ri të Capital T. Ju si mendoni?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo)

Ndërsa për ata që mendojnë se mes dyshes mund të ketë një romancë ju sigurojmë që jo, pasi prej vitesh Nevina Shtylla është në një lidhje dashurie me një jurist i cili quhet Arbër Myftari, e ndërkohë Trim Ademi flitet prej kohësh për një marrëdhënie me Adrola Dushin.

Shtuar 5.07.2021 16:34