Bora Zemani do të rikthehet në Përputhen? Olsa Muhameti jep lajmin e shumëpritur

Oriela Nebiaj ka pranuar mandatin e deputetes së PD, pas dorëzimit të Grida Dumës. Ka qenë vetë prezantuesja që e ka konfirmuar pak ditë më parë se ka pranuar mandatin dhe ka firmosur dokumetin përkatës për pranimin e mandatit.

Por pas kësaj lëvizje, vendi i saj si prezantuese e “Përputhen” mbetet bosh. Prandaj shumë emra moderatoresh janë përfolur si zëvëndësuese të Orit në Përputhen e mes tyre edhe ish-prezantuesja e këtij programi, Bora Zemani.

Për kë të ka folur Olsa Muahmeti e ftuar se fëmundi në “Procesin Sportiv”.

“Kam bërë një ftesë zyrtarish. E kam konsultuar ehd eme Lori Hoxhën. I kemi bërë një ftesë zyrtare Bora Zemanit për të qenë prezantuesja e “Përputhen”. Jam shumë e lumtur për këtë. Do të ishte rikthimi i saj në shtëpi, pais largimi i saj ishte pasi mori një program të madhe dhe është çështje e menaxhimit të kohës. Aktualisht përgjigja e saj nuk ka ardhur. Por shpresoj se Bora do ta gjej kohën për të menaxhuar të dy programet”, ishte deklarata e Olsës./albeu.com/


koment