Bled Mane publikon foton duke e puthur Olta

Edhe pse zgjati pak aventura e tij në Big brother Vip, Bledi mane vijon të jetë po aq thumbuas sa edhe brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Mane ka publikuar një foto “nostalgjike” në momentet kur ndodhej brenda shtëpisë, ku ka qenë momenti kur Olta ishte duke eputhur në ballë.

Por përpos fotos që s’a asgjë të keqe madje duket tejet miqësore, Bledi ka dhe një mesazh “helmues” po aq sa foto të cilën Mane e konsideron si “puthja helmuese”.

Në postimin e tij në instagram, Mane shkruan se pavarësisht se Olta ka intelekt poshtë mesataresh ajo dhe Luizi duhet të dalin në fnale të Big Brother.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bledi Mane (@bled_mane)

 

Postimi i Manes:

PUTHJA “ME HELM”/ E ëmbël, e sinqertë, miqësore, shembullore. I ka inat dallaveret, intrigat, nominimet. Naive dhe rob i drejtë. Çfarë ka ndaj teje ta thotë mbrapa krahëve me sinqeritet…

Pavarësisht ironisë time në këtë përshkrim, Olta Gixhari m(me intelektin poshtë mesatares bazike) mbahet lojtare e fortë brenda shtëpisë. Bashkë me Luizin i dua në finale!


Shtuar 23.03.2023 20:53