Binjakët festojnë ditëlindjen, sa vjeç mbushin sot Romeo dhe Donald Veshaj (FOTO LAJM)

Donald dhe Romeo Veshaj festojnë sot ditëlindjen. Binjakët mbushin 27 vjeç.

Dy aktorët e kanë nisur karrierën e tyre si aktor në ekran, në emsionin “Al Pazar”. I pari që ka dalë në ekran ka qenë Romeo që më pas ka marrë edhe Donaldin me “bekimin” e Agron Llakaj.

Prej kohësh vëllezërit kanë vëmendjen e medias rozë për shkak të marrëdhënieve të tyre me vajzat e njohura të ekranit.

Me pjesëmarrjen e Donaldit në “Big Brother VIP” vëmendja ndaj tyre u shumfishua dhe tani po e shijojnë me suksesin në muzikë./albeu.com/