Behigje Ramosaj? Alban Ramosaj tallet keq pas lajmeve me emrin e të motrës (FOTO LAJM)

Alban Ramosaj ka reaguar lidhur me lajmet që qarkulluan një ditë më parë se Beatrix në të vërtetë quhet Behigje. Kjo u bë virale në rrjete sociale derisa solli reagimin e nënës së saj, Antigonës, e cila publikoi dhe pasaportën e këngëtares.

Megjithatë, duket se këngëtarit i është dukur një lajm qesharak. “Lajmi më i mirë deri më sot”, ka shkruar vëllai i artistes ndërsa ka postuar dhe një meme lidhur me këtë. Nuk ka munguar as një reagim nga Anxhelina Hadërgjonaj.


Shtuar 4.01.2022 14:05