Arbana Osmani surprizon Xhemin për ditëlindje, s’do ta besoni sa vjeç mbush moderatorja (VIDEO)

Moderatorja e njohur Xhemi Shehu feston sot ditëlindjen dhe doni apo nuk doni ta besoni, ajo mbush 39 vjeç. Në këtë ditë të shënuar s’kishte si të mungonte një urim i veçantë nga mikja e saj e ngushtë Arbana Osmani.

Arbana ka zgjedhur të ndajë në Instagram një video surprizë me disa nga momentet më të bukura bashkë, përfshirë këtu dhe një çast kur xhemi fut sërish në shishe verën që ka në gotë.

Gëzuar ditëlindjen Xhemi, të dua dhe më mungon” shkruan ajo./albeu.com

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)


Shtuar 4.01.2022 13:43