Beatrix qan, ka bindjen se do eliminohet sonte (VIDEO)

Këngëtarja Beatrix Ramosaj duket se po e përjeton shumë keq nominimin brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Ajo është në nominim përballë Donaldit dhe Einxhelit dhe sonte njëri prej tyre pritet të dalë nga Big Brother Vip.

Beatrix mbrëmë ka nisur të qajë nga frika se do të eliminohet. Ajo me lot në sy ka përqafuar Arjolën dhe Monikën të cilat u munduan ta ngushëllonin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Shtuar 21.01.2022 21:33