Beatrix dhe Donaldi nuk janë ndarë? Si qëndron e vërteta e fotos që po bën xhiron e rrjetit (FOTO LAJM)

Donald Veshaj doli me çmimin e dytë nga “Big Brother VIP”. Dita e parë pas daljes ishte mjaft aktive për aktorin, për të rënë më pas për ditë me rradhë në heshtje.

Gjatë kësaj kohe Beatrix, e dashura e tij brenda shtëpisë së “Big Brother” konfirmoi ndarjen e shumëpërfolur.

Ajo gjithashtu e hoqi Donaldin nga Instagrami, dhe ky i fundit bëri të njëjtën gjë pak dite me pas.

Ndërkohë ditën e djeshme Beatrix publikoi nëj foto ku mbante një kapele me dele të zezë dhe sot në rrjet qarkullon një foto e Donaldit me të njëjtën kapele.

Por në fakt është thjesht një modifikim.

Foto origjinale e Donaldit, ndodhet edhe në profilin e tij në Intagram dhe është një kapele tjetër./albeu.com/

foto e modifikuar
foto origjinale


Shtuar 28.02.2022 14:19