Bashkëshorti i Genta Ismajlit bën tatuazh shqiponjën

Këngëtarja Genta Ismajli ka kohë që është martuar me turkun Huseyin Usta.

Këngëtarja dhe biznesmeni turk para disa mujash u bënë prindër për herë të parë.

Ndërsa së fundmi në një imazh në Instagram që e publikoi Huseyin Usta kuptohet se ai ka bërë tatuazh simbolin e shqiponjës.

E ne këtë imazh kuptohet se turku tatuazhin e ka bërë në krahun e tij të djathtë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ustagenta🧿 (@ustagenta)