Bashkëpunimi i shumëpritur, Noizy dhe Ylli Limani publikojnë hitin e verës (VIDEO)

“Alkool” është titulli i këngës më të re që ka ardhur si bashkëpunim ndërmjet Yll Limanit dhe Noizyt.

Ky projekt muzikor është shoqëruar edhe me videoklip dhe ka arritur 800 mije klikime vetem gjate mbremjes.

Ylli dhe Noizy jane padyshim dy ndërk kengetarët shqiptar me më shume ndjekës dhe hite prandaj nuk ka dyshim se ky do jete hiti i veres.


Shtuar 10.06.2022 10:20