Bashkë që ç’ke me të! Tuna dhe Patrisi “kapen mat” nga paparaci gjatë pushimeve (FOTO LAJM)

Tuna dhe Patrisi janë ribashkuar dhe për këtë nuk ka më dyshime. Çifti kanë shkuar me pushime, së bashku me dy fëmijët e tyre.

Vetëm së fundmi, ata janë kapur mat nga paparacët. Faqja “Vipat e Bllokut” ka publikuar një foto ku Tuna dhe Patrisi shihen përkrah njëri-tjetrit.

Çifti shfaqen duke shëtitur karrocat e djemve, teksa bisedojnë bashkë. Mesa duket ata i kanë dhënë fund mosmarrëveshjeve dhe janë pajtuar, pasi së fundmi Tuna ka filluar edhe të ndjekë në Instagramin e djemve Patrisin.


Shtuar 10.07.2021 09:22