Baba për herë të parë, partneri i Afërdita Dreshaj na shkriu zemrat me këtë rrëfim

Afërdita Dreshaj dhe partneri i saj, Jakub Kindl po shijojnë ditët më të lumtura të jetës së tyre pasi u bënë prindër për herë të parë me 16 Mars. Ata mirëpritën një djalë që e kanë pagëzuar me emrin Sky Blue, portretin e të cilit e kanë bërë publik.

Së fundmi, Jakub ka ndarë një imazh të ëmbël të të birit të porsalindur dhe krahas ka shkruar dhe disa fjalë të ndjera: “Çfarë ndjesie e pabesueshme! As nuk mund ta përshkruaj momentin e mrekullueshëm kur gruaja ime solli në jetë Sky-in tim të bukur. Faleminderit.  Sky Blue Kindl. 16 Mars 2021″, ka shkruar ai.

Pak orë më parë ishte dhe modelja e cila ndau disa foto të vogëlushit nga takimi i tyre i parë, ku shprehej se ky ishte momenti kur jeta e saj ndryshoi përgjithmonë. “Ohh mami të do shumë. Sky im. Momenti kur jeta ime ndryshoi përgjithmonë”, shprehej Dreshaj.


Shtuar 19.03.2021 12:31