Baba për herë të dytë, Landi Hysi zbulon me një foto të ëmbël, emrin e të birit

Këngëtari dhe artisti i njohur shqiptar që është pjesë e grupit të njohur muzikor “West Side Family” mbrëmjen e djeshme ndau me ndjekësit momentin e lumtur kur fëmija i tij i dytë erdhi në jetë.

Pak pasi postoi një album fotosh me partneren e tij, Landi zbuloi pak nga portreti i ëmbël i bebushit që erdhi në jetë.  Artisti gjithashtu ka zbuluar edhe emrin e veçantë të të birit Eloi Hysa.

“Part 4. Lavdi Zotit!”, shkruan Landi përbri fotografisë.


Shtuar 30.05.2024 11:45