Alban Skënderaj feston ditëlindjen dhe Miriami ja bëri ditën më të bukur

Ditën e sotme është festë në shtëpinë e Miriamit dhe Albanit pasi ky i fundit mbush 39-vjeç.

Dhe sigurisht që festën e vërtetë e sjellin edhe dy të vegjëlit e shtëpisë, Duam dhe Ameli.

“Mëngjesi më i ëmbël për mua.
Gëzuar ditëlindjen babi më i mirë në botë. Do të duam sa të kemi frymë”, ka shkruar Miriami në urimin e saj ku shfaqen më të shtrenjtit e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MIRIAM CANI (@miriamcani)


Ne jemi kureshtarë të shohim se si e ka pritur Albani ditën e sotme, megjithatë për këtë do na duhet të presim pak.


Shtuar 20.04.2021 13:56