Agravon debati mes Oltës dhe Efit: Mos më shty (VIDEO)

Mëngjesin e sotëm Olta Gixhari dhe Efi Dhedhes e kanë nisur me debat. E gjitha ka nisur nga aktorja e cila akuzon ish-konkurrenten e “Për’puthen” se bën zhurmë natën dhe ajo nuk fle dot pastaj.

Më pas Olta ‘kërcënon’ Efin se tani e tutje do të zgjohet herët në mëngjes, për shkak se ajo do t’i bëjë zhurmë.

Më pas debati ka agravuar edhe më keq ku Olta prendenton se Efi e shtyu dhe kjo e fundit i thotë se ajo bën frama.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 31.01.2023 14:07