A ke kryer marrëdhënie seksuale me ndonjë VIP? Përgjigjet Getinjo

Reperi i njohur, Getinjo, është shumë aktiv në rrjetet sociale. Ai ndan shpesh me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, Getinjo u dha mundësinë ndjekësve të tij në Instagram që t’i bëjnë pyetjet që dëshirojnë. Njëri nga ndjekësit në Instagaram i ka shkruar se nëse duhet “të jesh patjetër VIP”, për të kryer marrëdhënie intime me të.

Reperi nuk ka hezituar t’i përgjigjet, duke thënë se të qenurit VIP nuk është as kriter për të, pasi nuk ka kryer kurrë marrëdhënie me personazhe të kësaj elite.

“Pasha Krijuesit, s’kam pasur seks me asnjë që është VIP”, është përgjigjur ai.


Shtuar 24.11.2021 10:58

Tags: , ,