A do ta ftojë ish-burrin në dasmë? Rudina Dembacaj u përgjigjet thashethemeve

Modreatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj ka qenë sot e ftuar në emisionin e pasdites “Ftesë në 5”, ku ka folur për jetën e saj private.

E pyetur nga moderatorja Bieta Sulo nëse ishin të vërteta fjalët që po qarkullojnë se ajo do ta ftoj ish-burrin e saj në dasmën me Mark Frrokun, Dembacaj u përgjigj duke thënë:

“Nuk e kam menduar. Unë po mendoj akoma se çfarë fustani do vesh njëherë. Seriozisht! Nuk i kam hyrë ndonjëherë këtyre mendimeve. Po mendoj akoma çfarë fustani, çfarë këpucësh… O Zot, ishalla s’ ngelem me barrë që ta kem belin e hollë”./albeu.com


Shtuar 6.09.2021 21:06