6 vite pa Adelajdën, miqtë e ngushtë kujtojnë ish-banoren e BB me dedikimet rrëqethës

6 vite më parë, gazetarja dhe ish- banorja e Big Brother Albania, Adelajda Xhamani u nda nga jeta.

Ishte një lajm tragjik ai i mëngjesit të datës 29 tetor 2017, kur të gjitha mediat flisnin për vdekjen në mënyrë të befasishme të 31 vjeçares atë kohë.

Sado që vitet kalojnë kjo mbetet një dhimbje e madhe për familjarët e saj dhe për dy miqtë e ngushtë të Adelës.

E kemi fjalën për Eraldo Rexhon, Isida Mollaymerin dhe Iva Kalemin, të cilët të dy e kanë kujtuar të ndjerën me nga një postim në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eraldo Rexho (@eraldorexho)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Iva Kalemi (@ivakalemi)