1 vit nga dasma, Rudina Dembacaj kujton momentet më sepciale me dedikimin romantik për Mark Frrokun (FOTO LAJM)

Sot bëhet një vite nga dasma e Rudina Dembacajt me Mark Frrokun. Si sot një vit më parë, Rudina dhe MArku kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre e cila prej kohësh kishte zënë titujt kryesorë të medias rozë.

Aktorja ka ndarë sot disa pamje nga dasma duke shkruar:

“1 vit sot, nga festa jone magjike e dashnise”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj)