Ҫfarë ka ndodhur? Ermal Fejzullahu tremb fansat: Po ju lajmëroj largimin tim përfundimtar

Ditën e djeshme, këngëtari i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Ermal Fejzullahu, ka bërë një postim në rrjetet sociale që ka trembur fansat e tij.

Artisti në një postim në “InstaStory”, ka shkruar se do të largohet përfundimisht.

“Po ju lajmëroj largimin tim përfundimtar”, nis shkrimi në “InstaStoryn” e Ermalit, duke bërë fansat të mendojnë se i referohet vetë atij.

Por në fakt, kjo ishte letra e El chapo kur la qelin e tij para se te arratisej nga burgu, thuhet në fundt të postimit të Fejzullahut.


Shtuar 22.02.2024 14:30