Veshjet e tenisit janë zyrtarisht trend i këtij viti (FOTO LAJM)

Rrobat e frymëzuara nga tenisi do t’i gjeni kudo: Nga bluzat me jakë, tek detajet me vija deri tek fundet me pala, çorapet apo mbizotërimi i ngjyrës së bardhë.

Marka të ndryshme po dyfishojnë trendin dhe po sjellin detaje të “uniformës” në shumë veshje. Nuk ka nevojë as të dini tenis, megjithatë kur të shihni sa bukur duken veshjet, ndoshta do filloni të praktikoheni.

Ndiqni fotot më poshtë për disa ide.


Shtuar 14.04.2021 13:42

Tags: , ,