Tri shenjat e horoskopit që tërhiqen më shumë nga ju

Nëse keni pyetur ndonjëherë veten se pse vazhdoni të tërhiqni të njëjtat shenja të zodiakut vazhdimisht, përgjigja mund të jetë në shenjën tuaj të Diellit.

Kur bëhet fjalë për të rënë në dashuri, disa shenja të zodiakut tërhiqen natyrshëm nga njëra-tjetra, pa e ditur fare pse.

Për shembull, shenjat e zodiakut të Bricjapit dhe Gaforres kanë më shumë gjasa të tërhiqen nga njëra-tjetra edhe pse janë të kundërta polare. Ju nuk mund të ndihmoni gjithmonë atë që ju tërheq, as nuk mund të ndihmoni ata që të tërheqin. Kur bëhet fjalë për astrologjinë, janë tri shenja të zodiakut që tërhiqen më shumë nga shenja juaj.

Ato tri shenja mund t’i lexoni më poshtë:

Dashi
Gaforrja
Peshorja
Shigjetari

Demi
Luani,
Peshorja,
Bricjapi

Binjakët
Luani,
Virgjëresha,
Shigjetari

Gaforrja
Akrepi,
Bricjapi,
Peshqit

Luani
Peshorja,
Akrepi,
Peshqit

Virgjëresha
Demi,
Bricjapi,
Peshqit

Peshorja
Demi,
Gaforrja,
Ujori

Akrepi
Demi,
Gaforrja,
Peshqit

Shigjetari
Binjakët,
Ujori,
Peshqit

Bricjapi
Demi,
Gaforrja,
Virgjëresha

Ujori
Binjakët,
Luani,
Akrepi

Peshqit
Luani,
Virgjëresha,
Peshqit

Shtuar 18.03.2022 12:56