Siguroni një pulovër të tillë me të cilën mund të kaloni gjithë dimrin (FOTO LAJM)

Pulovrat janë kryefjala e dimrit dhe jo vetëm për faktin që janë të vetmet bluza ku mund të mbështillesh rehat për të mos e ndjerë të ftohtin.

Mund t’i veshësh në qindra mënyra dhe për më tepër i bën të duken elegante edhe nëse nuk janë. Që nga kombinimi me xhinse e deri tek një palë geta chic dhe kambale, ky është trendi më i famshëm i moment.

 


Shtuar 23.12.2021 15:30

Tags: ,