Si yjet veshën të njëjtën gjë, pa rënë në sy (FOTO LAJM)

Dukesha e Cambridge-it është personi i parë ku mund të referohemi nëse duam të veshim të njëjtën gjë në një event të rëndësishëm, pa rënë në sy. Ja për shembull si e bëri Kate një fustan Alexander McQueen të duket ndryshe. Fillimisht ajo e veshi në ceremoninë e çmimeve BAFTA 2017. Më pas i modifikoi mëngët.

Si yjet veshën të njëjtën gjë, pa rënë

Jennifer Lawrence nuk u mundua gjatë, por thjesht zbërtheu kopsat për dasmën e Amy Schumer në vitin 2018, ndërkohë që më parë e veshi fustanin në një event të Hollywood Reporter.

Si yjet veshën të njëjtën gjë, pa rënë

Saoirse Ronan, ylli i “Little Women”, e modifikoi të njëjtin fustan. Këtu ju nevojitet ndihma e një profesionisti.

Si yjet veshën të njëjtën gjë, pa rënë

Rikthehemi te Kate. Këtë herë, një rrip në bel bëri ndryshimin mes të njëjtës veshje të vitit 2012 dhe asaj të katër viteve më vonë.

Si yjet veshën të njëjtën gjë, pa rënë

Cate Blanchett shndërroi fundin në pjesën e poshtme në pantallona. Mesa duket, veshjet Alexander McQueen janë lehtësisht të ndryshueshme.

Si yjet veshën të njëjtën gjë, pa rënë

Hailey Bieber kaloi nga sport në sport chic thjesht me një palë sandale me takë.

Si yjet veshën të njëjtën gjë, pa rënë

Aksesorë dhe diçka e hedhur krahëve mund të bëjë diferencën si veshja e Catherine Zeta-Jones.

Si yjet veshën të njëjtën gjë, pa rënë


Shtuar 25.03.2021 12:22