Si të kombinoni këmishat “oversized” këtë verë (FOTO LAJM)

Nëse ju pëlqen të vishni këmisha edhe në verë, kemi një lajm të mirë për ju! Këmishat “oversized” janë shumë në modë këtë verë, dhe kurrsesi nuk duhet të mungojnë në gardërobën tuaj.

Këmishat “oversized” mund t’i vishni me gjithçka, nga pantallonat serioze, xhinset e shkura e tek fundur elengante midi.

Shihni në galerinë më poshtë disa kombinime që do t’ju frymëzojnë për stilin tuaj!/albeu.com

 

 

 


Shtuar 12.07.2021 15:02

Tags: , ,