Sandalet/shapkat më të famshme që do të shihni rrugëve këtë verë (FOTO LAJM)

Tani që të gjithë i kanë sytë drejt vaksinimit masiv dhe shpresës së madhe për të shijuar verën, na lind nevoja që thuajse e kishim harruar. Blerja e këpucëve, sandaleve dhe shapkave për verë! Dëshira për t’u dukur stil rrugëve të qytetit sa vjen e po rikthehet, prandaj bëni mirë të përgatiteni.

Fustanet verorë kanë nevojë për sandale/shapka të veçanta dhe ju e dini për çfarë e kemi fjalën. Nëse keni në plan të shpenzoni ca para për to, sigurohuni që përpara të dini cilat janë modelet më të famshme për momentin.


Shtuar 20.04.2021 13:05