Lekë dhe dashuri, Meri paralajmëron ditë të mira për këtë shenjë horoskopi

Sot date 15 Prill Aferdita planeti i dashurise dhe i sigurise futet ne shenjen e Demit. Aferdita ne Dem eshte ne shenjen e vet dhe do perpiqet te japi me te miren ne siguri dhe ne ndjenje. Nderkohe sot Dielli ne Dash bene nje lidhje shume optimiste me Jupiterin ne Ujor dhe me Marsin ne Binjak. Kjo treshe e flakte planetesh dhe me nje ere te re ndryshimesh dhe idesh do na sjelle nje clirim pavaresisht sigurise qe kerkojme. Duket sikur gjerat jane kontrdiktore Por nese jeni shenje e Tokes dhe e Ujit meruni me sigurine Nese jeni shenje e Ajrit dhe e Zjarrit merruni me ndryshime dhe clirohuni nga pasigurit dhe hendeqet ku jeni futur.

Dashi

Mund te beheni vizionare ne aspektin e planeve te se ardhmes apo te merrni nje rrugetim me te qarte ne planet dhe projektet tuaja

Demi

Aferdita ne shenjen tuaj fillon nje ndikim pozitiv ne dhenien e mundesive dhe aprovimin ne jeten tuaj personale. Njohje te reja te kendshme ju presin sidomos nese jeni mashkull ne shenjen e Demit

Binjaket

Sot eshte nje dite e mire per punen dhe planet tuaja sociale e karriere. Ne fushen e ndjenjave do vulosni ne zemren tuaj ndjenjen dhe do ta bllokoni per disa kohe duke e mbajtur te fshehte

Gaforrja

Do ishte mire te kerkonit dhe te gjenit aleanca apo miq e shoke besnike. Nese kjo nuk eshte e mundur athere do humbni besimin edhe per gjera te tjera me te medha

Luani

Ne fushen e karrieres fillon nje moment me i qete dhe me stabilizues. Kjo do ndodhi pasi nje femr qe ju adhuron do jete shume mbrojtes i punes dhe vlerave tuaja

Virgjeresha

Ka shume mundesi qe sot te ndjeheni me mire dhe me te sigurte ne jeten tuaj personale. Aferdita ne Dem ju sjell juve me shume hapesira per te kerkuar ekulibrin sentimental

Peshorja

Aferdita eshte edhe planeti juaj dhe ne shenjen e Demit nuk ju prish pune vetem se ju bene pak me shume materialist dhe te fiksuar pas nje pune e marredhenie. Nderkohe bota rrotullohet rreth jush

Akrepi

Aferdita perball jush ju sjell nje partner te qendrueshem erotik dhe ekonomik. Kjo do jete nje periudhe e mire bashkepunimesh dhe stabiliteti. Kujdes nga persona xheloz pasi mund te behen antagonist me ju

Shigjetari

Si shenje e zjarrit ju hapen shume mundesi ne diten e sotme dhe cdo mundesi mund te perkthehet ne nje hapje te re dhe te mire ne jeten tuaj. Puna do kete stabilitet dhe nje afrimitet apo lidhje te mire me dike qe ju lidh puna. Sidomos meshkujt Shigjetar

Bricjapi

Nga sot Aferdita ne Dem do jete nje drite ne fund te tunelit ne ceshtjet tuaja personale dhe ekonomike. Me ne fund do ndjeheni me te sigurt

Ujori

Shtepia do behet shume e dashur per ju. Nje femer do ju gezoj me prezencen e saj ne shtepine tuaj apo nje bashkejete ne pergjithes.i Nje investim ne prona te paluajtshme do jete pozitiv

Peshqit

Si shenje e ujit qe jeni keni nevoj sot per nje stacion pushimi apo qetesimi nga traumat e marra kohet e fundit. Kjo do jete mire per ju pasi do ju sjelli energji per te vazhduar me mire.


Shtuar 15.04.2021 14:44