Ky është sekreti për të patur një lëkurë të pastër si të Anne Hathaway

Ajo është e talentuar, e suksesshme dhe sidomos së fundmi po bën paraqitje mbresëlënëse në eventet e modës. Anne Hathaway, megjithatë, është një nga femrat e preferuara në Hollywood dhe për faktin se ajo duket se rritet natyrshëm, duke ruajtur sharmin dhe bukurinë e saj pa ndërhyrje.

Një nga sekretet e saj është sigurisht kujdesi i përditshëm për lëkurën e saj, duke zgjedhur formula që i japin të gjithë përbërësit e nevojshëm për ta mbajtur atë të shëndetshme, të hidratuar dhe me shkëlqim.

Siç zbulohet nga grimierja Jillian Dempsey, e cila kujdeset për pamjen e bukurisë së aktores para daljes në tapetin e kuq, Anne aktualisht po zgjedh një krem specifik nga Shiseido.

Edhe qafa dhe dekolteja kërkojnë të njëjtin kujdes si fytyra, pasi janë dy nga zonat që humbasin lehtësisht qëndrueshmërinë.

View this post on Instagram

A post shared by Jillian Dempsey (@jilliandempsey)

 


Shtuar 5.03.2024 12:28