Këto fustane verore të Kate Middleton janë fiks për verën e nxehtë (FOTO LAJM)

Kate Middleton është një nga zonjat mbretërore me stilin më elegant. Veshjet e saj janë frymëzim për vazjat, për këtë aryse ne ju kemi sjellë disa fustane të stilit të saj të cilat mund t’ju drymëzojnë.

Ato janë me ngjyra, praktike dhe shumë të përshtshme për motin e nxehtë që po kalojmë

Shikojini më poshtë./albeu.com

 

 

 

 


Shtuar 30.07.2021 16:27