Gjithçka rozë: Si ta vishni ngjyrën më të famshme të kësaj pranvere (FOTO LAJM)

Që roza do të jetë një nga ngjyrat më të përdorura këtë pranverë/verë s’është hera e parë që e dëgjoni. Të gjitha nuancat e saj mund t’ju hyjnë në punë për kombinime pranverore, shumë chic dhe mbi të gjitha të guximshme. Nëse asgjë s’po ju frymëzon për ta kombinuar, hidhini një sy ideve më poshtë.


Shtuar 7.04.2021 14:39

Tags: , ,