Data 12 gusht favorizon këtë shenjë horoskopi, do ti bien “para nga qielli”

Shenja e Dashit do të kalojë një fundjavë perfektë sa i përket anës financiare.

Lëvizja e Mërkurit favorizon këtë shenjë të premten e 12 gushtit. Sipas astrologëve Dashi do të përmirësojë ndjeshëm financat në fundjavë, ku pritet t’i hapen portat e fatit.

Gjithashtu kjo shenjë është e favorizuar edhe në dashuri dhe shëndet, çka do të bëjë që fundjava të jetë e gjitha e kompletuar.