Aventura dhe çmenduri, çfarë parashikojnë yjet për pushimet tuaja këtë verë

Kjo verë pritet të jetë mjaft e vështirë për shkak të kufizimeve. Por edhe pse situata është e vështirë, klima është ideale për adhuruesit e aventurave.

Dashi

Më mirë vetëm dhe i lirë sesa i zhytur në programe. Pa aventura, gjithçka është e mërzitshme për ju. Por kujdes nga abuzimet, veçanërisht nëse pushimet tuaja janë gusht.

Rehatia nuk do të mungojë kurrë në menunë tuaj të pushimeve. Lërini të tjerët dhe kërkoni një vend për t’u çlodhur dhe kaluar ditët më të mira. Në fakt, nëse jeni larg familjes, edhe më mirë.

Binjakët

Qëndrimi në një vend të caktuar për një kohë të gjatë dëmton dinjitetin tuaj. Nëse keni një makinë, merrni dikë tjetër dhe arratisu në vendin e preferuar.

Gaforrja

Emocionet dhe kujtimet e bëjnë vendin tuaj të preferuar edhe më tërheqës çdo vit. Shtëpia e babait, gjyshes apo tezes është destinacioni ideal për këtë vit.

Luani

Keni nevojë për duartrokitje. Publiku juaj po pret me padurim një festë të çmendur në club. Ju duhet patjetër një organizim i detajuar para se të bëni zgjedhjen finale.

Virgjëresha

Jeta e qetë, natyra dhe organizimi përbëjnë parajsën tuaj. Zgjidhni një vend që nuk tërheq turistë që janë të dyshimtë, të cilët nuk ndjekin masat themelore.

Peshorja

Ajo që doni janë vetëm festat e çmendura me miqtë por është më mirë t’i shmangni. Doni t’i ktheni pushimet në një aventurë të vërtetë duke lëvizur nëpër vende të ndryshme.

Akrepi

Vetëm me partnerin tuaj, ky është thelbi i festës tuaj këtë vit. Udhëtimet gjatë natës do të plotësojnë boshllëqet.

Shigjetari

Aventurë po, kohë e mirë po, turma jo! Këto janë udhëzimet që duhet të ndiqni për këtë verë në mënyrë që të mos vraponi në kthim.

Bricjapi

Malet dhe plazhet e paarritshme janë ndër zgjedhjet tuaja kryesore, por pyetja është se sa para mund të shpenzoni këtë vit. Ndërsa detyrimet rriten, mund të mos jeni në gjendje të pushoni.

Ujori

Shoqëria e mirë dhe bisedat e pafundme janë të domosdoshme për ju që të kaloni një kohë të mirë. Në fakt, nëse doni një shtëpi pushimi, mos e mendoni dy herë.

Peshqit

Të gjithë duan të kenë fatin tuaj. Mund të mbijetoni në çdo kusht. Kudo që të jeni, sidoqoftë, këtë vit vështirë se do ta kaloni keq!


Shtuar 8.07.2021 15:26