ZYRTARE/ Barcelona shkarkon Koeman

Ronald Kuman nuk është më trajneri i Barcelonës.

Presidenti i klubit,  Joan Laporta, ia ka komunikuar pas humbjes përballë Rajo Vajekanos.

Ronald Kuman do të përshëndetet nesër me ekipin në qendrën sportive të klubit.

“Barcelona dëshiron ta falënderojë për shërbimin e tij dhe i uron shumë fat në karrierën e tij në vijim”, shkruhej në komunikatën e Barcelonës. /albeu.com/

 


Shtuar 28.10.2021 00:50