Zjarr në unazën e qytetit të Korçës

Zjarri ka “shpërthyer” edhe brenda qytetit të Korçës.

Burimet bëjnë me dije se një zjarr është pikasur në unazën e qytetit të Korçës.

Mësohet se është përfshirë nga flakët sipërfaqja e tokës dhe 2 zjarrëfikëse  gjendet në vendngjarje për të shuar flakët.

vijon… /albeu.com/

 


Shtuar 8.08.2021 14:22