Zjarr në një depo nafte në Luhansk (FOTO LAJM)

Fotografitë që shihni më poshtë  tregojnë shkatërrimin në një depo nafte në rajonin lindor të Ukrainës, Luhansk.

Ato u publikuan nga kreu i Administratës Shtetërore Rajonale të Luhanskut dhe pretendojnë se zjarri ka rënë si pasojë e bombardimeve të vendit në Lysychansk./albeu.com


Shtuar 31.03.2022 08:29