Zjarr në një banesë në Elbasan pas shpërthimit të bombolës së gazit

Policia ka njoftuar se sot, rreth orës 11:00, në lagjen “11 Nëntori”, Elbasan,  në një dhomë jashtë banesës e cila përdorej për gatimë në pronësi të shtetases H.V., ka rënë zjarrë si pasojë e shpërthimit të bombulës së gazit.

Nuk ka dëme në njerëz dhe as dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes. /albeu.com


Shtuar 16.10.2021 11:25