Zjarr në një banesë dy katëshe në Gjirokastër

Një banesë dy katëshe ka marrë flakë në Gjirokastër, raporton albeu.com.

Mësohet se banesa, e vendosur në lagjen Manalat është në pronësi të fisit Kokalari dhe prej kohësh rezulton e braktisur.

Zjarrfikëset ndodhen në vendngjarje, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e zjarrit./albeu.com


Shtuar 7.10.2021 20:24