Zjarr në katin e katërt të një banese në Tiranë

Një banesë është pështë përfshirë nga zjarri mbrëmjen e sotme në katin e katërt të një banese në Tiranë në rrugën “Hamdi Sina”.

Si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale ndërsa grupi hetimor po punon për të parë rrethanat e zjarrit.

NJOFTIMI I POLICISE

Më datë 20.06.2022, në rrugën “Hamdi Sina”, ka rënë zjarr në katin e katërt të një banese dhe si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./albeu.com