Zjarr i madh në fabrikën e peletit në Maliq, tymi “pushton” qiellin

Një zjarr i madh ka përfshirë fabrikën e peletit në Maliq.

Sipas raportimeve të para, zjarri ka përfshirë një sipërfaqe të madhe në fabrikë, ku shihen dhe shtëllungat e tymit./albeu.com

Shtuar 21.06.2022 14:14