Zhbllokohet sfida, Sampdoria befason Milanin (VIDEO)

Milan është ndëshkuar në “San Siro” nga Sampdoria në minutën e 56’. Dorianët kaluan në avantazh 0-1 me anë të Quagliarellas.

Goli erdhi nga një gafë e pabesueshme e Theo Hernandez, që ktheu një top prapa në mënyrë të gabuar.

Quagliarella gjeti të papërgatitur Donnarummës dhe e mposhti me një parabël të saktë. 0-1 për Sampdorian.


Shtuar 3.04.2021 14:16