Zhbllokohet Partizani – Kastrioti, suprizohen të “kuqtë” (VIDEO)

 

Është zhbllokuar shumë shpejt ndeshje mes Partiaznit dhe Kastriotit.

Miqtë kanë befasuar vendasit që në minutën e 5’, duke shënuar me Dacin. /albeu.com/


Shtuar 17.04.2021 16:17