Zhbllokohet më në fund sfida, Gjermania kalon në avantazh ndaj Anglisë (VIDEO)

Gjermania ka arritur të zhbllokojë rezultatin në minutën e 51 me anë të Hofmann, pas një asistimi nga ana e lojtarit të Bayern Munich, Kimmich.

Mesfushori i Bayern pati një vizion perfekt dhe dërgoi topin mjeshtërisht brenda zonës ku Hofmann nuk gaboi./h.ll/albeu.com

SHIKONI GOLIN

Shtuar 7.06.2022 22:05