ZGJEDHJE 2021/ Përfundon numërimi i votave në Dropull, PS merr më shumë se PD-LSI

Ka përfunduar procesi i numërimit të votave për 37 qendra votimi të bashkisë Dropull.

Partia Socialiste ka marrë më shumë vota se partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim të kombinuara së bashku.

Përkatësisht rezultati në këtë bashki është i tillë:

Partia Socialiste – 1531 vota
Lëvizja Socialiste për Integrim – 599 vota
Partia Demokratike – 592 vota


Shtuar 26.04.2021 16:32