Zbulohet ku po e kalon fundjavën Basha (FOTO LAJM)

Tashmë jemi në muajin korrik dhe të gjithë po planifikojnë pushimet e verës. Këtë fundjavë, disa janë arratisur drejt plazhit e të tjerë drejt malit.

Kryetari i PD-së Lulzim Basha përmes një postimi në Facebook, ka zbuluar se ku po e kalon të shtunën.

Basha nodhet në Theth, në veri të vendit.

“Mirmengjes nga konaku i Zorgjit ne Theth”, shkruan Basha./albeu.com

Shtuar 3.07.2021 08:50